Home Actueel Poules Wedstrijden Teams Organisatie Foto's Contact  

Poule indeling

Klik voor meer informatie op betreffende poule of team.

JO19

JO19 poule 1
1DFC 139
2St. Anna 134
3Berlikum 133
4DFC 231

JO19

JO19 poule 2
1St. Anna 239
2DFC 334
3Berlikum 234
4DFC 430

JO17

JO17 poule 1
1Beetgum 100
2St. Anna 100
3DFC 100
4St. Anna 200
5Minnertsga 100

JO17

JO17 poule 2
1Berlikum 137
2Minnertsga 226
3DFC 236
4Beetgum 231
5CVO / Ouwesyl 130

JO17

JO17 poule 3
1St. Anna 4412
2DFC 349
3St. Anna 346
4CVO / Ouwesyl 243
5DFC 440

JO17

JO17 poule 4
1DFC 6410
2SSS 147
3DFC 546
4SSS 244
5St. Anna 540

MO17

MO17 poule 1
1St. Anna 1618
2St. Anna 268
3Beetgum 167
4Beetgum 261

JO15

JO15 poule 1
1DFC 1816
2St. Anna 2815
3Berlikum 1811
4DFC 286
5St. Anna 185

JO15

JO15 poule 2
1St. Anna 41022
2DFC 31017
3CVO / Ouwesyl 11015
4St. Anna 31012
5Minnertsga 11011
6Beetgum 1105

JO15

JO15 poule 3
1DFC 41022
2Tzummarum 11016
3Beetgum 21016
4Berlikum 21015
5CVO / Ouwesyl 21014
6DFC 5102

JO15

JO15 poule 4
1Tzummarum 21028
2CVO / Ouwesyl 31024
3DFC 61015
4Berlikum 31011
5St. Anna 596
6St. Anna 690

JO13

JO13 poule 1
1St. Anna 11022
2St. Anna 21019
3DFC 11015
4CVO / Ouwesyl 11010
5Berlikum 11010
6AVC 11010

JO13

JO13 poule 2
1Berlikum 21024
2St. Anna 31018
3DFC 21015
4Tzummarum 11011
5Minnertsga 11010
6DFC 3102

JO13

JO13 poule 3
1Beetgum 11023
2St. Jacob 11020
3St. Anna 41020
4DFC 51012
5Minnertsga 2106
6DFC 4104

JO13

JO13 poule 4
1St. Anna 61017
2St. Jacob 21016
3DFC 61015
4Beetgum 21013
5St. Anna 51010
6Berlikum 3107

MO13

MO13 poule 1
1Beetgum 11024
2St. Anna 11022
3DFC 11017
4CVO / Ouwesyl 1912
5Tzummarum 11010
6AVC 190

JO11

JO11 poule 1
1CVO / Ouwesyl 1923
2Minnertsga 1912
3St. Anna 1911
4Berlikum 193

JO11

JO11 poule 2
1DFC 11225
2Minnertsga 21223
3St. Anna 21222
4Beetgum 11210
5AVC 1121

JO11

JO11 poule 3
1CVO / Ouwesyl 21539
2DFC 21524
3Tzummarum 11522
4St. Jacob 11521
5Tzummarum 21520
6Beetgum 2150

JO11

JO11 poule 4
1Minnertsga 31025
2St. Jacob 21021
3CVO / Ouwesyl 31021
4Berlikum 2108
5DFC 1 MO11106
6St. Anna 1 MO11105

JO9

JO9 poule 1
1St. Anna 11027
2St. Anna 21025
3CVO / Ouwesyl 11017
4Berlikum 11011
5Tzummarum 1106
6Beetgum 1101

JO9

JO9 poule 2
1Berlikum 21023
2St. Jacob 11021
3DFC 11017
4Minnertsga 1109
5St. Anna 2 MO11107
6SSS 1104

JO7

JO7 poule 1
1Berlikum 21028
2Berlikum 11021
3DFC 11016
4Minnertsga 11015
5DFC 2104
6CVO / Ouwesyl 1101

Sponsors:

Kids

Sponsorcollectief

Franeker Bouwglas Service

Bouwbedrijf Grijpma

Roelof Fopma

Eetcafé en cafetaris De Hoeke

Toering Makerlaardij

Palma

Boomsma Kieftenburg bomenrooierij

Vrieswijk Minnertsga

Jappie Groeneveld

Astrid Sportprijzen

Bildtse Belangen

Meijer Plaatbewerking

Riedex

Mc Donalds Goutum