Home Actueel Poules Wedstrijden Teams Organisatie Foto's Contact  

Poule indeling

Klik voor meer informatie op betreffende poule of team.

JO19

JO19 poule 1
1Berlikum 100
2DFC 100
3St. Anna 100
4DFC 200

JO19

JO19 poule 2
1St. Anna 200
2DFC 300
3DFC 400
4Berlikum 200

JO17

JO17 poule 1
1Beetgum 100
2St. Anna 100
3DFC 100
4St. Anna 200
5Minnertsga 100

JO17

JO17 poule 2
1Berlikum 100
2DFC 200
3Beetgum 200
4CVO / Ouwesyl 100
5Minnertsga 200

JO17

JO17 poule 3
1DFC 300
2DFC 400
3St. Anna 300
4CVO / Ouwesyl 200
5St. Anna 400

JO17

JO17 poule 4
1DFC 6410
2SSS 147
3DFC 546
4SSS 244
5St. Anna 540

MO17

MO17 poule 1
1St. Anna 200
2St. Anna 100
3Beetgum 200
4Beetgum 100

JO15

JO15 poule 1
1DFC 100
2St. Anna 100
3Berlikum 100
4DFC 200
5St. Anna 200

JO15

JO15 poule 2
1St. Anna 300
2Minnertsga 100
3CVO / Ouwesyl 100
4DFC 300
5St. Anna 400
6Beetgum 100

JO15

JO15 poule 3
1Berlikum 200
2DFC 500
3CVO / Ouwesyl 200
4Tzummarum 100
5DFC 400
6Beetgum 200

JO15

JO15 poule 4
1Berlikum 300
2DFC 600
3CVO / Ouwesyl 300
4St. Anna 500
5St. Anna 600
6Tzummarum 200

JO13

JO13 poule 1
1CVO / Ouwesyl 100
2DFC 100
3St. Anna 100
4Berlikum 100
5St. Anna 200
6AVC 100

JO13

JO13 poule 2
1Berlikum 200
2DFC 200
3Minnertsga 100
4Tzummarum 100
5DFC 300
6St. Anna 300

JO13

JO13 poule 3
1Beetgum 100
2Minnertsga 200
3DFC 500
4DFC 400
5St. Anna 400
6St. Jacob 100

JO13

JO13 poule 4
1DFC 600
2St. Jacob 200
3St. Anna 500
4Beetgum 200
5Berlikum 300
6St. Anna 600

MO13

MO13 poule 1
1AVC 100
2Tzummarum 100
3DFC 100
4CVO / Ouwesyl 100
5St. Anna 100
6Beetgum 100

JO11

JO11 poule 1
1Berlikum 100
2St. Anna 100
3Minnertsga 100
4CVO / Ouwesyl 100

JO11

JO11 poule 2
1DFC 100
2St. Anna 200
3Beetgum 100
4Minnertsga 200
5AVC 100

JO11

JO11 poule 3
1Beetgum 200
2Tzummarum 100
3DFC 200
4Tzummarum 200
5St. Jacob 100
6CVO / Ouwesyl 200

JO11

JO11 poule 4
1CVO / Ouwesyl 300
2St. Jacob 200
3St. Anna 1 MO1100
4Minnertsga 300
5Berlikum 200
6DFC 1 MO1100

JO9

JO9 poule 1
1Tzummarum 100
2CVO / Ouwesyl 100
3St. Anna 100
4Beetgum 100
5St. Anna 200
6Berlikum 100

JO9

JO9 poule 2
1Berlikum 200
2Minnertsga 100
3St. Anna 2 MO1100
4DFC 100
5SSS 100
6St. Jacob 100

JO7

JO7 poule 1
1Berlikum 200
2Minnertsga 100
3CVO / Ouwesyl 100
4DFC 100
5DFC 200
6Berlikum 100

Sponsors:

Astrid Sportprijzen

Vrieswijk Minnertsga

Riedex

Franeker Bouwglas Service

Jappie Groeneveld

Eetcafé en cafetaris De Hoeke

Bildtse Belangen

Meijer Plaatbewerking

Kids

Roelof Fopma

Boomsma Kieftenburg bomenrooierij

Toering Makerlaardij

Sponsorcollectief

Palma

Bouwbedrijf Grijpma

Mc Donalds Goutum