Home Actueel Poules Wedstrijden Teams Organisatie Foto's Contact  
     v.v. Tzummarum : Tzummarum 1 ( JO15, JO15 poule 3 )

Stand:

TeamWedstrijdenWinstGelijkVerliesPuntenGoals voorGoals tegen
1Minnertsga 21062220135
2Beetgum 2104331589
3Tzummarum 11034313128
4CVO / Ouwesyl 21025311910
5St. Anna 31032511816
6St. Anna 41024410810

Wedstrijden:


07 - 01 - 2017   Locatie: Harnehal

09:00Tzummarum 1 - CVO / Ouwesyl 21   - 1
09:11St. Anna 3 - Minnertsga 21   - 4
09:22Beetgum 2 - St. Anna 42   - 1
09:33CVO / Ouwesyl 2 - St. Anna 33   - 2
09:44St. Anna 4 - Tzummarum 11   - 1
09:55Minnertsga 2 - Beetgum 20   - 0
10:06CVO / Ouwesyl 2 - St. Anna 42   - 1
10:17St. Anna 3 - Beetgum 20   - 1
10:28Tzummarum 1 - Minnertsga 20   - 2
10:39Beetgum 2 - CVO / Ouwesyl 22   - 1
10:50St. Anna 4 - Minnertsga 22   - 1
11:01Tzummarum 1 - St. Anna 34   - 0
11:12CVO / Ouwesyl 2 - Minnertsga 20   - 1
11:23Tzummarum 1 - Beetgum 21   - 1
11:34St. Anna 3 - St. Anna 41   - 0

Zaalwacht:
  • v.v. Tzummarum: 09:00 - 11:45
  • Scheidsrechter (s):
  • Zaalwacht is ook scheidsrechter : 09:00 - 11:45

  • 28 - 01 - 2017   Locatie: Roelengahal

    09:00CVO / Ouwesyl 2 - Tzummarum 11   - 1
    09:10Minnertsga 2 - St. Anna 30   - 1
    09:20St. Anna 4 - Beetgum 20   - 1
    09:30St. Anna 3 - CVO / Ouwesyl 20   - 0
    09:40Tzummarum 1 - St. Anna 40   - 1
    09:50Beetgum 2 - Minnertsga 20   - 2
    10:00St. Anna 4 - CVO / Ouwesyl 21   - 1
    10:10Beetgum 2 - St. Anna 31   - 3
    10:20Minnertsga 2 - Tzummarum 11   - 0
    10:30CVO / Ouwesyl 2 - Beetgum 20   - 0
    10:40Minnertsga 2 - St. Anna 41   - 1
    10:50St. Anna 3 - Tzummarum 10   - 3
    11:00Minnertsga 2 - CVO / Ouwesyl 21   - 0
    11:10Beetgum 2 - Tzummarum 10   - 1
    11:20St. Anna 4 - St. Anna 30   - 0

    Zaalwacht:
  • Dronrijp/Foarut: 09:00 - 11:30
  • Scheidsrechter (s):
  • G.J. Wispelwey : 09:00 - 11:30
  • T. Delgrosso : 09:00 - 11:30
  • Sponsors:

    Roelof Fopma

    Palma

    Sponsorcollectief

    Cafe De Hoeke

    Bouwbedrijf Grijpma

    Mc Donalds Goutum

    Meijer Plaatbewerking

    Franeker Bouwglas Service

    Astrid Sportprijzen

    Toering Makerlaardij

    Kids

    Harnehal

    Riedez

    Vrieswijk

    Bildtse Belangen

    Jappie Groeneveld