Home Actueel Poules Wedstrijden Teams Organisatie Foto's Contact  
     C.V.O./Ouwe Syl : CVO / Ouwesyl 1 ( JO9, JO9 poule 1 )

Stand:

TeamWedstrijdenWinstGelijkVerliesPuntenGoals voorGoals tegen
1St. Anna 11090127301
2St. Anna 21081125258
3CVO / Ouwesyl 11052317179
4Berlikum 11032511622
5Tzummarum 1102086624
6Beetgum 1100191323

Wedstrijden:


13 - 01 - 2018   Locatie: De Bildtse Slag

09:00CVO / Ouwesyl 1 - St. Anna 10   - 1
09:10Berlikum 1 - Tzummarum 12   - 0
09:20Beetgum 1 - St. Anna 20   - 4
09:30St. Anna 1 - Berlikum 17   - 0
09:40St. Anna 2 - CVO / Ouwesyl 12   - 2
09:50Tzummarum 1 - Beetgum 11   - 0
10:00St. Anna 1 - St. Anna 20   - 1
10:10Berlikum 1 - Beetgum 12   - 1
10:20CVO / Ouwesyl 1 - Tzummarum 15   - 1
10:30Beetgum 1 - St. Anna 10   - 2
10:40St. Anna 2 - Tzummarum 12   - 1
10:50CVO / Ouwesyl 1 - Berlikum 10   - 0
11:00St. Anna 1 - Tzummarum 14   - 0
11:10CVO / Ouwesyl 1 - Beetgum 16   - 0
11:20Berlikum 1 - St. Anna 20   - 5

Zaalwacht:
  • C.V.O./Ouwe Syl: 09:00 - 11:30
  • Scheidsrechter (s):
  • Zaalwacht is ook scheidsrechter : 09:00 - 11:30

  • 03 - 02 - 2018   Locatie: Harnehal

    09:00St. Anna 1 - CVO / Ouwesyl 12   - 0
    09:10Tzummarum 1 - Berlikum 10   - 1
    09:20St. Anna 2 - Beetgum 11   - 0
    09:30Berlikum 1 - St. Anna 10   - 3
    09:40CVO / Ouwesyl 1 - St. Anna 20   - 3
    09:50Beetgum 1 - Tzummarum 11   - 2
    10:00St. Anna 2 - St. Anna 10   - 4
    10:10Beetgum 1 - Berlikum 11   - 1
    10:20Tzummarum 1 - CVO / Ouwesyl 10   - 2
    10:30St. Anna 1 - Beetgum 13   - 0
    10:40Tzummarum 1 - St. Anna 21   - 3
    10:50Berlikum 1 - CVO / Ouwesyl 10   - 1
    11:00Tzummarum 1 - St. Anna 10   - 4
    11:10Beetgum 1 - CVO / Ouwesyl 10   - 1
    11:20St. Anna 2 - Berlikum 14   - 0

    Zaalwacht:
  • v.v. Beetgum: 09:00 - 11:30
  • Scheidsrechter (s):
  • Zaalwacht is ook scheidsrechter : 09:00 - 11:30

  • 24 - 02 - 2018   Locatie: Roelengahal

    14:15CVO / Ouwesyl 1 - St. Anna 1   -
    14:25Berlikum 1 - Tzummarum 1   -
    14:35Beetgum 1 - St. Anna 2   -
    14:45St. Anna 1 - Berlikum 1   -
    14:55St. Anna 2 - CVO / Ouwesyl 1   -
    15:05Tzummarum 1 - Beetgum 1   -
    15:15St. Anna 1 - St. Anna 2   -
    15:25Berlikum 1 - Beetgum 1   -
    15:35CVO / Ouwesyl 1 - Tzummarum 1   -
    15:45Beetgum 1 - St. Anna 1   -
    15:55St. Anna 2 - Tzummarum 1   -
    16:05CVO / Ouwesyl 1 - Berlikum 1   -
    16:15St. Anna 1 - Tzummarum 1   -
    16:25CVO / Ouwesyl 1 - Beetgum 1   -
    16:35Berlikum 1 - St. Anna 2   -

    Zaalwacht:
  • Dronrijp/Foarut: 14:15 - 16:45
  • Scheidsrechter (s):
  • Zaalwacht is ook scheidsrechter : 14:15 - 16:45
  • Sponsors:

    Mc Donalds Goutum

    Astrid Sportprijzen

    Eetcafé en cafetaris De Hoeke

    Sponsorcollectief

    Vrieswijk Minnertsga

    Riedex

    Jappie Groeneveld

    Toering Makerlaardij

    Palma

    Bouwbedrijf Grijpma

    Kids

    Boomsma Kieftenburg bomenrooierij

    Franeker Bouwglas Service

    Bildtse Belangen

    Roelof Fopma

    Meijer Plaatbewerking