Home Actueel Poules Wedstrijden Teams Organisatie Foto's Contact  
     v.v. Tzummarum : Tzummarum 1 ( JO9, JO9 poule 1 )

Stand:

TeamWedstrijdenWinstGelijkVerliesPuntenGoals voorGoals tegen
1St. Anna 215131140428
2St. Anna 115130239414
3CVO / Ouwesyl 115825262414
4Berlikum 115321011647
5Tzummarum 1153111101131
6Beetgum 11512125828

Wedstrijden:


13 - 01 - 2018   Locatie: De Bildtse Slag

09:00CVO / Ouwesyl 1 - St. Anna 10   - 1
09:10Berlikum 1 - Tzummarum 12   - 0
09:20Beetgum 1 - St. Anna 20   - 4
09:30St. Anna 1 - Berlikum 17   - 0
09:40St. Anna 2 - CVO / Ouwesyl 12   - 2
09:50Tzummarum 1 - Beetgum 11   - 0
10:00St. Anna 1 - St. Anna 20   - 1
10:10Berlikum 1 - Beetgum 12   - 1
10:20CVO / Ouwesyl 1 - Tzummarum 15   - 1
10:30Beetgum 1 - St. Anna 10   - 2
10:40St. Anna 2 - Tzummarum 12   - 1
10:50CVO / Ouwesyl 1 - Berlikum 10   - 0
11:00St. Anna 1 - Tzummarum 14   - 0
11:10CVO / Ouwesyl 1 - Beetgum 16   - 0
11:20Berlikum 1 - St. Anna 20   - 5

Zaalwacht:
  • C.V.O./Ouwe Syl: 09:00 - 11:30
  • Scheidsrechter (s):
  • Zaalwacht is ook scheidsrechter : 09:00 - 11:30

  • 03 - 02 - 2018   Locatie: Harnehal

    09:00St. Anna 1 - CVO / Ouwesyl 12   - 0
    09:10Tzummarum 1 - Berlikum 10   - 1
    09:20St. Anna 2 - Beetgum 11   - 0
    09:30Berlikum 1 - St. Anna 10   - 3
    09:40CVO / Ouwesyl 1 - St. Anna 20   - 3
    09:50Beetgum 1 - Tzummarum 11   - 2
    10:00St. Anna 2 - St. Anna 10   - 4
    10:10Beetgum 1 - Berlikum 11   - 1
    10:20Tzummarum 1 - CVO / Ouwesyl 10   - 2
    10:30St. Anna 1 - Beetgum 13   - 0
    10:40Tzummarum 1 - St. Anna 21   - 3
    10:50Berlikum 1 - CVO / Ouwesyl 10   - 1
    11:00Tzummarum 1 - St. Anna 10   - 4
    11:10Beetgum 1 - CVO / Ouwesyl 10   - 1
    11:20St. Anna 2 - Berlikum 14   - 0

    Zaalwacht:
  • v.v. Beetgum: 09:00 - 11:30
  • Scheidsrechter (s):
  • Zaalwacht is ook scheidsrechter : 09:00 - 11:30

  • 24 - 02 - 2018   Locatie: Roelengahal

    14:15CVO / Ouwesyl 1 - St. Anna 10   - 1
    14:25Berlikum 1 - Tzummarum 10   - 5
    14:35Beetgum 1 - St. Anna 20   - 2
    14:45St. Anna 1 - Berlikum 15   - 0
    14:55St. Anna 2 - CVO / Ouwesyl 14   - 0
    15:05Tzummarum 1 - Beetgum 10   - 0
    15:15St. Anna 1 - St. Anna 20   - 3
    15:25Berlikum 1 - Beetgum 10   - 5
    15:35CVO / Ouwesyl 1 - Tzummarum 11   - 0
    15:45Beetgum 1 - St. Anna 10   - 2
    15:55St. Anna 2 - Tzummarum 13   - 0
    16:05CVO / Ouwesyl 1 - Berlikum 15   - 0
    16:15St. Anna 1 - Tzummarum 13   - 0
    16:25CVO / Ouwesyl 1 - Beetgum 11   - 0
    16:35Berlikum 1 - St. Anna 20   - 5

    Zaalwacht:
  • Dronrijp/Foarut: 14:15 - 16:45
  • Scheidsrechter (s):
  • Zaalwacht is ook scheidsrechter : 14:15 - 16:45
  • Sponsors:

    Kids

    Bouwbedrijf Grijpma

    Bildtse Belangen

    Toering Makerlaardij

    Mc Donalds Goutum

    Vrieswijk Minnertsga

    Meijer Plaatbewerking

    Riedex

    Eetcafé en cafetaris De Hoeke

    Astrid Sportprijzen

    Sponsorcollectief

    Boomsma Kieftenburg bomenrooierij

    Jappie Groeneveld

    Franeker Bouwglas Service

    Roelof Fopma

    Palma